Proficiency Hazırlık Atlama Kursu

Konya Bilgi Eğitim Kurumları Proficiency Hazırlık Atlama Kursu
Proficiency kursu (hazırlık atlama kursu) üniversitelerimizde verilen ingilizce hazırlık eğitimini atlamak isteyen öğrencilerin gireceği sınavlara yönelik düzenlenmiştir. Ülkemizde bazı üniversitelerimizde hazırlık atlama derecesi olarak TOEFL sonuçları kabul edilirken bazı üniversitelerimiz kendi bünyelerinde seviye belirleme sınavı yaparak buna göre öğrencileri İngilizce hazırlık sınıflarına alır ya da öğrencinin İngilizce hazırlık sınıfına ihtiyacı olmadığına, bu kademeyi geçmesine ve İngilizceden muafiyetine karar verirler. Zaman kaybetmek istemeyen öğrencilerimizin bunu elde edebilmesi için teknik yeterliliğe sahip hazırlık atlama eğitimini en iyi şekilde alması gerekir. 

Konya Bilgi Eğitim Kurumları Proficiency kurslarında bu sınavları temel alarak hazırladığımız eğitim sürecinde, üniversitenin hazırlık sınıfını atlamak ya da hazırlık sınıfları arasında daha yüksek bir kurdan başlamak isteyen öğrencilerimize söz konusu bu eğitim bireysel olarak verilmektedir.

Hazırlık atlama kursumuzda kursiyerlerimizi İngilizce gramer konusunda destekleyerek onları hazırlık sınavlarında başarılı olmalarını sağlayacak bir İngilizce eğitiminden geçirmekteyiz. Proficiency Kurs süresi, öğrencinin durumuna göre 80-100 saat arası değişkenlik gösterir.

Hazırlık Atlama Programı
Hazırlık atlama sınavı grammar, reading, writing, listening ve speaking gibi bölümlerden oluşur. Ancak bu bölümler üniversitelere göre değişiklik gösterebilir. Bir üniversite, seviye tespit sınavında dinleme becerisini test ederken, diğeri konuşma becerisini sınav kapsamına almayabilir. Bilgi Eğitim Kurumları kurslarında, kursiyerimize okuyacağı üniversitenin hazırlık sınavına göre birebir eğitim sunulmaktadır.İşte Konya Bilgi Eğitim Kurumları Proficiency Kursu bu noktada 15 yılı aşkın üniversite hazırlık atlama ve destek deneyimiyle sizlerin İngilizce potansiyelinizi, bilginizi geliştirmek, tazelemek ve sınavda başarılı olmanızı sağlamakta her zaman yanınızdadır!